Montażysta produkcji

1 dzień temu

Pruszcz Gdański, Pomerania, Polska GI Group Pełny etat
Stanowisko: Monter produkcji

Poszukujemy doświadczonego Montażysty produkcji, który będzie odpowiedzialny za montaż instalacji i przewodów elektrycznych w naszym zakładzie produkcyjnym w Mokrym Dworze.

Zadania:

  • Montaż instalacji i przewodów elektrycznych w urządzeniach
  • Montaż gotowych części w układach chłodniczych
  • Obsługa narzędzi takich jak wkrętarka, wiertarka, szlifierka
  • Kompletowanie części podzespołów
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym

Wymagania:

  • Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, szlifierka)
  • Uprawnienia SEP - warunek konieczny
  • Dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej: 6-14, 12-2

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Szkolenia, możliwości rozwoju
  • Szerokie możliwości awansu w wewnętrznych strukturach firmy
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie
  • Firmowa drużyna sportowa, parking pracowniczy, premia roczna

  • Pruszcz Gdański, Pomerania, Polska GI Group Pełny etat

    Stanowisko: Monter urządzeń chłodniczychWynikiem pracy naszego Klienta jest produkcja urządzeń chłodniczych, dlatego poszukujemy doświadczonego montażysty, który będzie odpowiedzialny za montaż i konserwację tych urządzeń.Zakres obowiązków:Montaż urządzeń chłodniczych w oparciu o rysunki i dokumentację technicznąKonserwacja i naprawa...