Specjalista Produkcji

1 dzień temu

Żary, Lubusz, Polska Randstad Polska Pełny etat
Oferta pracy

Poszukujemy doświadczonego technika operatora, który będzie odpowiedzialny za pracę na linii produkcyjnej w cichej i czystej hali. Zadaniem będzie składanie, skręcanie, pakowanie, foliowanie, oklejanie, napełnianie lub etykietowanie tonerów oraz ich sortowanie.

Zadania
  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Składanie, skręcanie, pakowanie, foliowanie, oklejanie, napełnianie lub etykietowanie tonerów
  • Sortowanie tonerów
Wymagania
  • Sumienność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
  • Przestrzeganie zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22)
Oferta
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Premia za frekwencję
  • Darmowy transport z Żagania, Szprotawy, Przewóz
  • Pakiet dodatków Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie
  • Szkolenie wprowadzające

Jeśli interesuje Cię oferta pracy w firmie Randstad Polska, skontaktuj się z nami.

  • Żary, Polska SWISS KRONO Group Pełny etat

    Nasza firma należy do grona największych producentów wyrobów drewnopochodnych na świecie. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalista ds. Technicznych Miejsce pracy: Żary / woj. Lubuskie Twój zakres obowiązków: konsultacje techniczne z kierownictwem produkcji dbanie o utrzymanie płynności produkcji koordynacja pracy...

  • Żary, lubuskie, Polska Valmet Automotive Sp z o.o. Pełny etat

    Valmet Automotive jest jednym z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działającym na rynku od 50 lat. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu ponad 4000 osób pracujących w...

  • Mobilny Technik Serwisu

    9 godzin temu

    Żary, Polska Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Miejsce pracy: Jungheinrich Polska Sp. z o.o.Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego Technika Serwisu, który będzie odpowiedzialny za naprawę i konserwację wózków widłowych w naszym zakładzie w Żarach.WymaganiaMocne podstawy elektrotechniki - znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników.Mocne...