Farmaceuta na Staż

7 godzin temu

Białystok, Polska DOZ S.A. Pełny etat
Magister Farmacji na Staż

W Doz S.A. poszukujemy młodych i ambitnych farmaceutów na staż, którzy chcą zdobyć doświadczenie i umiejętności w zakresie farmacji aptecznej.

Twoje obowiązki
  • Prowadzenie profesjonalnej obsługi pacjentów.
  • Wykonywanie leków recepturowych.
  • Pogłębianie wiedzy teoretycznej i udoskonalanie umiejętności praktycznych w zakresie farmacji aptecznej.
Nasze wymagania
  • Student ostatniego roku farmacji.
  • Bliska misja pacjenta w centrum uwagi.
  • Chęć poznania tajników opieki na pacjentem i wykorzystywania wiedzy nabytej podczas studiów.
  • Działanie z zaangażowaniem, pasją i pełną empatią.
To oferujemy
  • Wsparcie doświadczonego farmaceuty na każdym etapie stażu.
  • Udział w dedykowanym programie szkoleń w formie e-learningowej oraz stacjonarnej w ramach Akademii Stażysty.
  • Naukę tworzenia nowatorskich receptur.
  • Praktyczne wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi i rozwiązań IT.
  • Udział w konkursie na atrakcyjny staż wyjazdowy.
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową.
Benefity
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Akcje profilaktyczne i programy prozdrowotne.
Co dalej?

Jeśli zakończysz staż i dołączysz do Doz S.A., zapewniamy Ci:

  • Umowę o pracę.
  • Stypendium na dalsze pogłębianie wiedzy.
  • Motywujący system premiowy.
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów.
  • Ubezpieczenie na życie i szerokie ubezpieczenie OC oraz świadczenia socjalne.
  • Udział w akcjach profilaktycznych.

  • Magister farmacji na Staż

    1 tydzień temu

    Białystok, podlaskie, podlaskie, Polska DOZ S.A. Pełny etat

    Magister farmacji na StażMiejsce pracy: BiałystokTwój zakres obowiązkówPod nadzorem Opiekuna Stażu – doświadczonego Farmaceuty i praktyka zawodu będziesz:prowadzić profesjonalną obsługę Pacjentów.wykonywać leki recepturowe.pogłębiać wiedzę teoretyczną i udoskonalać umiejętności praktyczne w zakresie farmacji aptecznej.Nasze...