Rzemieślnik

8 godzin temu

Lublin, Lubelskie, Polska Poczta Polska Pełny etat

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Poczta Polska

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny (1 etat) i zastępstwo (1 etat), praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku

Twoje zadania

  • wykonywanie prac mechanicznych, ślusarskich, spawalniczych zgodnie z dokumentacją techniczną, wymogami technologicznymi i konstrukcyjnymi

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • potrafisz dobrze organizować swoją pracę,
  • jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną.

Mile widziane uprawnienia spawalnicze MIG-MAG oraz uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

Oferujemy

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

  • Lublin, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/2475Obowiązki:Dokonywanie okresowych przeglądów instalacji elektrycznych; dokonywanie okresowych przeglądów urządzeń pracujących pod działaniem energii elektrycznej, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zapewnienie zabezpieczenia przed porażeniem prądem pracowników; wykonywanie czynności konserwacyjnych instalacji...

  • Lublin, Polska PAŃSTWOWE SZKOŁY BUDOWNICTWA I GEODEZJI W LUBLINIE Pełny etat

    Dokonywanie okresowych przeglądów instalacji elektrycznych; dokonywanie okresowych przeglądów urządzeń pracujących pod działaniem energii elektrycznej, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zapewnienie zabezpieczenia przed porażeniem prądem pracowników; wykonywanie czynności konserwacyjnych instalacji elektrycznej, sprzętu napędzanego en....