Asystent produkcji

1 dzień temu

Stalowa Wola, Subcarpathian, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Asystenta Produkcji, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad dokumentacją technologiczną wykorzystywaną na produkcji. Będzie współpracował z działaniami produkcji i planowania, a także będzie odpowiedzialny za bieżącą korektę i kontrolę realizacji planów produkcyjnych.

Obowiązki
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną wykorzystywaną na produkcji
  • Ścisła współpraca z działaniami produkcji i planowania
  • Bieżąca korekta i kontrola realizacji planów produkcyjnych
  • Harmonogramowanie i planowanie produkcji
  • Optymalizacja procesu planowania i harmonogramowania
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących realizacji planów produkcyjnych
  • Wdrażanie i programowanie filozofii Lean Management (5S, SMED, KAIZEN)
Wymagania
  • Umiejętności i uprawnienia:
    • obsługa programu AutoCAD
    • komputerowe wspomaganie projektowania - SolidWorks
  • Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
  • Pozostałe wymagania:
    • Wymagane wykształcenie wyższe (o kierunku zarządzanie produkcją lub logistyka), umiejętność pracy z Excel, znajomość programów SOLIDWORKS i AutoCAD, umiejętność planowania i priorytetowania
    Miejsce pracy

Centralnego Okręgu Przemysłowego 8, Stalowa Wola

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na okres próbny

  • Wola Kosowska, Mazovia, Polska McCormick & Company Pełny etat

    Opis stanowiska:Poszukujemy doświadczonego laboratoryjnego asystenta II, który będzie odpowiedzialny za poprawę efektywności pracy w laboratorium poprzez optymalizację rejestrowania danych/wyników analiz.Obowiązki:Poprawa efektywności pracy w laboratorium poprzez optymalizację rejestrowania danych/wyników analizPoprawa efektywności w obszarze...

  • Budowlany Asystent

    18 godzin temu

    Czarnyska Wola, Łódź Voivodeship, Polska Grupa Progres Pełny etat

    Stanowisko: Pomocnik BudowlanyDo naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Pomocnika Budowlanego. Zakres obowiązków:Prace budowlane i pomocniczeMontaż płyt kartonowo-gipsowychMontaż materiałów ocieplającychMontaż elementów konstrukcyjnychObsługa prostych narzędziPrace pomocnicze przy robotach ziemnychWyrównanie i porządkowanie...

    Stanowisko: Pomocnik BudowlanyDo naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Pomocnika Budowlanego. Zakres obowiązków obejmuje:Prace budowlane i pomocniczeMontaż płyt kartonowo-gipsowychMontaż materiałów ocieplającychMontaż elementów konstrukcyjnychObsługa prostych narzędziPrace pomocnicze przy robotach ziemnychWyrównanie i porządkowanie...