Doradca Transportowy

13 godzin temu

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Gobarto S.A. Pełny etat

Praca w Gobarto S.A.

W naszym zespole poszukujemy doświadczonego Kierowcy Kat B, który będzie odpowiedzialny za przewóz towarów zgodnie z harmonogramem.

Twoje obowiązki:

  • Przewóz towarów zgodnie z harmonogramem,
  • Załadunek i rozładunek towaru transportowego,
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów,
  • Praca z towarem świeżym w warunkach chłodniczych

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat B,
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Co oferujemy:

  • Dużą samodzielność działania oraz sprawczość, że Twoje pomysły nie trafią w próżnię,
  • Możliwość realizacji siebie, podejmowanie nowych wyzwań,
  • Możliwość realnego wpływu na kształt powierzonych projektów,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pozapłacowe benefity: opieka medyczna, pakiet sportowy, świadczenia socjalne oraz dodatkowe szkolenia,
  • Nowoczesną, wyzwalającą kreatywność przestrzeń do pracy,
  • Doborowe towarzystwo: jesteśmy ambitni, otwarci i nie jest nam "wszystko jedno"

  • Doradca Transportowy

    1 dzień temu

    Olsztyn, Polska MASURIA TRANSPORT sp. z o.o. Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego kierowcy ciężarowego do transportu międzynarodowego. Przewóz towarów samochodem ciężarowym do 3,5t. Wyjazdy 3/1, weekendy niepracujące. Spanie w pojeździe. Spanie z tyłu. WymaganiaDoświadczenie w transporcie międzynarodowym. Informacje DodatkowePracownik będzie odpowiedzialny za bezpieczne przewożenie...

  • Doradca Techniczny

    3 miesięcy temu

    Olsztyn, Polska SIG Sp. z o.o. Pełny etat

    SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową, poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną...