Lakierowiec przemysłowy

9 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska SILVERHAND Pełny etat
Oferta pracy

Wynajmujemy pracowników na stanowisko lakierowca przemysłowego. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, w tym zatrudnienie na warunkach niemieckich, atrakcyjne wynagrodzenie oraz zakwaterowanie.

Wymagania
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na stanowisku lakierowca
  • prawo jazdy kat. B i samochód
Zadania
  • lakierowanie natryskowe elementów maszyn
  • praca w kabinie
  • umiejętność samodzielnego mieszania kolorów

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Usługa dodatkowa: rozliczenia podatków niemieckich i holenderskich, a także Kindergeld.

  • Lakierowiec przemysłowy

    1 dzień temu

    Oferta pracySilverhand oferuje pracę na stanowisku lakierowca przemysłowego. Jesteśmy firmą, która szanuje swoich pracowników i oferuje im atrakcyjne warunki zatrudnienia.Przedmiot pracyDo głównych zadań osoby zatrudnionej należy:Lakierowanie natryskowe elementów maszyn (elementy metalowe)Praca w kabinieUmiejętność samodzielnego mieszania...

  • Warszawa, Mazovia, Polska SILVERHAND Pełny etat

    OferujemyZatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)Atrakcyjne wynagrodzenie 14,00 EUR brutto / godzinę + 28,00 EUR diety za każdy przepracowany dzieńZakwaterowanie dwuosobowe GRATIS, opłacone przez PracodawcęDopłata do pokoju 1-osobowego 5 Euro na dzieńSkładki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez...