Pracownik Lodziarnio-Kawiarni Grycan

21 godzin temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Grycan Pełny etat
Stanowisko Pracownika Lodziarnio-Kawiarni w Grycanie

Do naszej Lodziarnio-Kawiarni w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Lodziarnio-Kawiarni.

Twoje Zadania:
  • Profesjonalna obsługa gości
  • Przygotowanie i sprzedaż produktów z naszej oferty
  • Dbanie o wizerunek i estetykę naszej lodziarnio-kawiarni
Oczekujemy od Ciebie:
  • Dostępność w weekendy
  • Uśmiech i pozytywne nastawienie w kontaktach z gośćmi
  • Umiejętności współpracy w zespole
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
  • Pracę głównie w weekendy
  • Grafik pracy uwzględniający Twoje możliwości
  • Dodatek weekendowy
  • Szkolenie online przygotowujące do pracy
  • Benefity, m.in. dofinasowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Zniżki na nasze pyszne lody i kawę
  • Realne możliwości rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Bydgoszcz, Polska Grycan Pełny etat

    Lody to nasza pasja! Produkujemy je z najlepszych składników łącząc tradycyjne receptury i rzemieślnicze metody. Od 19 lat prężnie się rozwijamy: ponad 100 smaków lodów, 130 lodziarnio-kawiarni, numer 1 na rynku lodów familijnych, najbardziej rozpoznawalna firma rodzinna w Polsce. Rozwijaj się z nami!​​Do naszej Lodziarnio-Kawiarni w C.H....

    Lody to nasza pasja! Produkujemy je z najlepszych składników łącząc tradycyjne receptury i rzemieślnicze metody. Od 20 lat prężnie się rozwijamy: ponad 100 smaków lodów, 130 lodziarnio-kawiarni, numer 1 na rynku lodów familijnych, najbardziej rozpoznawalna firma rodzinna w Polsce. Rozwijaj się z nami!​​Do naszej Lodziarnio-Kawiarni w Galerii...