Pakowacz w Oborniach

1 dzień temu

Oborniki Śląskie, Województwo dolnośląskie, Polska ASISTWORK SP. Z O.O. Pełny etat
Praca w magazynie ASISTWORK Sp. z o.o.

ASISTWORK Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, poszukującą doświadczonego pracownika do pracy w magazynie.

Obowiązki:
  • Banderolowanie butelek
  • Układanie przedmiotów na palecie
  • Pakowanie towaru do kartonów
  • Prace pomocnicze na magazynie
Wymagania:
  • Aktualna książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji lub magazynie
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy fizycznej - chodząco-stojącej
Warunki pracy:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie miesięcznie 4300 zł brutto
  • Pracę na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)
  • Pracę od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
Benefity:
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna

Jeśli spełniasz wymagania i interesuje Cię praca w magazynie ASISTWORK Sp. z o.o., skontaktuj się z nami.

  • Oborniki Śląskie, Województwo dolnośląskie, Polska Asistwork Sp z o.o. Pełny etat

    Opis PracyPoszukujemy doświadczonego pakowacza do pracy w magazynie w Oborniach. Aby zostać naszym kandydatem, musisz spełniać następujące warunki:Aktualna książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia - jest to warunek konieczny.Mile widziane doświadczenie na produkcji lub magazynie.Możliwość rozpoczęcia pracy od...

  • Pakowacz w Oborniach

    29 minut temu

    Opis PracyW ASISTWORK SP. Z O.O. poszukujemy doświadczonego Pakowacza na naszym magazynie w Oborniach.Obowiązki:Pakowanie towaru do kartonówUkładanie przedmiotów na palecieBanderolowanie butelekPrace pomocnicze na magazynieWymagania:Aktualna książeczka sanepidowskaMile widziane doświadczenie na produkcji lub magazynieGotowość do pracy fizycznej -...

    23 minut temu

    Oborniki Śląskie, Województwo dolnośląskie, Polska Asistwork Sp z o.o. Pełny etat

    WymaganiaAktualna książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia - warunek koniecznyMile widziane doświadczenie na produkcji lub magazynieMożliwość rozpoczęcia pracy od zarazOdpowiedzialnośćGotowość do pracy fizycznej - chodząco-stojącejUmowę o pracęWynagrodzenie miesięcznie 4300 zł bruttoPracę na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)Praca od...