Sprzedawca - Kasjer Martes Sport

1 dzień temu

Strzelce Opolskie, Opole Voivodeship, Polska MARTES SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat
Stanowisko Sprzedawcy - Kasjera w Martes Sport

Poszukujemy osoby pełnej entuzjazmu i chęci zdobycia doświadczenia w branży sportowej. Dołącz do naszego zespołu i rozwinij swoje umiejętności w obsłudze klienta, pracy z kasą fiskalną i dbaniu o ekspozycję sklepu.

Twoje zadania:
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Praca z kasą fiskalną
  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Motywacyjny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport PLUS
  • Elastyczny grafik
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Zgrany i przyjazny zespół

  • Strzelce Opolskie, Polska MARTES SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Interesujesz się sportem?Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chciałbyś zdobyć cenne doświadczenie?Dołącz do grona najlepszych!Aktualnie do naszego sklepu Martes Sport w Strzelcach Opolskich poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: ...