Operator obrabiarek CNC

2 dni temu

Żagań, Lubusz, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego operatora maszyn CNC, który będzie odpowiedzialny za programowanie i obsługę maszyn CNC, kontrolę jakości wykonanej pracy oraz współpracę z innymi działami.

Wymagania
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: Operator obrabiarek, operator CNC
  • Doświadczenie: min. 1 rok pracy przy obsłudze maszyn CNC
  • Uprawnienia: UDT na wózki widłowe
  • Znajomość: rysunku technicznego, obsługi podstawowych nrzędzi pomiarowych
Miejsce pracy

Reinholda Wurtha 1, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Umowa

Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy

1 rok

Wymagane dokumenty

Na spotkanie z pracodawcą należy zgłosić się z otrzymanym skierowaniem do pracy oraz dokumentami aplikacyjnymi.

Sposób aplikowania

Bezpośrednio do pracodawcy

Adres

  • Operator obrabiarek CNC

    4 godzin temu

    Opis stanowiskaStanowisko pracy oferujemy w dziale Produkcja.Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za:Programowanie i obsługę maszyn CNCKontrolę jakości wykonanej pracyWspółpracę z innymi działamiObsługę wózka widłowegoWymaganiaAby ubiegać się o to stanowisko, kandydat powinien:Mają wykształcenie zasadnicze zawodowe, mechaniczne,...