Analityk danych

1 dzień temu

Twardogóra, Polska GAŁA MEBLE sp. z o.o. Pełny etat
Analityk danych - nowe wyzwania

Poszukujemy doświadczonego analityka danych, który będzie odpowiedzialny za tworzenie i analizę prognoz finansowych i budżetów. Jeśli masz umiejętności w zakresie analizy danych i chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, to jest to idealna oferta dla Ciebie.

Twoje obowiązki
  • Tworzenie i analiza kwartalnych oraz rocznych prognoz finansowych i budżetów,
  • Dostosowywanie technik pozyskiwania oraz agregacja danych wewnątrzfirmowych w celu ich skuteczniejszej analizy,
  • Analiza danych o procesach produkcyjnych oraz magazynowych,
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • Kontrola poziomu zapasów oraz ich zasadności,
  • Wyszukiwanie możliwości ulepszenia i standaryzacji raportów,
  • Tworzenie analiz ad hoc dotyczących funkcjonowania biznesu.
Nasze wymagania
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana branża produkcyjna,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia, controlling itp.),
  • Dobra znajomość programu Excel, mile widziana znajomość Access-a lub MS SQL-a,
  • Samodzielność, skrupulatność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B
To oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowa o pracę lub inna wybrana przez kandydata forma zatrudnienia,
  • Elastyczne podejście do oczekiwań kandydata,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Niezbędne narzędzia do realizacji zadań tj. telefon, samochód, komputer,
O nas

GAŁA MEBLE sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna, działająca na rynku polskim i zagranicznym w branży meblowej.

  • Analityk danych

    2 tygodni temu

    Twardogóra, dolnośląskie, dolnośląskie, Polska GAŁA MEBLE sp. z o.o. Pełny etat

    Analityk danychMiejsce pracy: TwardogóraTwój zakres obowiązkówTworzenie i analiza kwartalnych oraz rocznych prognoz finansowych i budżetów,Dostosowywanie technik pozyskiwania oraz agregacja danych wewnątrzfirmowych w celu ich skuteczniejszej analizy,Analiza danych o procesach produkcyjnych oraz magazynowych,Przygotowywanie raportów oraz zestawień na...