Lekarz Nefrolog

2 dni temu

Lubin, Województwo dolnośląskie, Polska Penta Hospitals Polska EMC Instytut Medyczny S.A. Pełny etat
Stanowisko: Lekarz Nefrolog

Penta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A. poszukuje doświadczonego lekarza nefrologa do pracy w Poradni Nefrologicznej.

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej i współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.
Wymagania:
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Ukończona specjalizacja lub w trakcie specjalizacji z nefrologii.
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • Znajomość obsługi komputera.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Czas pracy i forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Lekarz Nefrolog

    2 dni temu

    Lubin, Województwo dolnośląskie, Polska EMC Instytut Medyczny Pełny etat

    Stanowisko: Lekarz NefrologEMC Instytut Medyczny poszukuje doświadczonego lekarza nefrologa do pracy w naszej placówce w Lubinie. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie opieki medycznej i szukamy osób, które chcą być częścią naszego zespołu.Oczekiwania:Wykształcenie w dziedzinie medycyny, z uwzględnieniem specjalizacji w...

    6 godzin temu

    Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.Poszukujemy osoby na stanowisko Lekarz Nefrolog do jednej z naszych placówek –...

    2 miesięcy temu

    Lubin, lubiński, dolnośląskie, Polska Penta Hospitals Polska EMC Instytut Medyczny S.A. Pełny etat

    Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Lekarz Nefrolog​ do jednej z...