Młody Ślusarz

1 dzień temu

Gdynia, Pomerania, Polska Randstad Polska Pełny etat
Poszukujemy Ślusarza - Spawacza

Chcesz rozpocząć karierę jako ślusarz - spawacz? Oferujemy możliwość zatrudnienia bez doświadczenia, co zapewniamy?

Szkółka i Kurs

2-miesięczny okres przeszkolenia stanowiskowego, podczas którego zostaniesz w pełni wprowadzony w proces produkcyjny. Po zakończeniu szkółki, masz możliwość przystąpienia do kursu spawalniczego.

Warunki Pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową - obejmującą pełne składki i świadczenia ZUS oraz płatny urlop wypoczynkowy
  • możliwość przyszłego zatrudnienia, na umowę o pracę, bezpośrednio w firmie
  • wynagrodzenie podstawowe + premię za produktywność, sięgającą do 1500 brutto miesięcznie
  • wsparcie firmy w zdobyciu uprawnień spawalniczych (TIG-141), poprzez szkolenie zakończone egzaminem i certyfikatem potwierdzającym kwalifikacje
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • owocowe środy
  • miejsce pracy w dobrej lokalizacji, z parkingiem na miejscu
  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej hali produkcyjnej, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa
Zadania

Montaż mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej z elementami spawania.

Oczekiwania

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym w godz. 6:00 -14:00; 14:00 – 22:00, w przyszłości możliwy system 3-zmianowy
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • mile widziane uprawnienia lub znajomość spawania (nie jest to wymóg konieczny)