Sprzedawca na stacji paliw

2 dni temu

Legnica, Województwo dolnośląskie, Polska Circle K Polska Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego sprzedawcy na stacji paliw, który będzie odpowiedzialny za obsługę klientów i sprzedaż produktów gastronomicznych.

Oczekiwania
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Otwartość i komunikatywność
  • Pozytywne nastawienie
  • Doświadczenie sprzedażowe jako dodatkowy atut
Zadania
  • Obsługa klienta
  • Aktywna sprzedaż
  • Przygotowywanie produktów z naszej oferty gastronomicznej
  • Dbanie o estetykę, porządek i czystość na stacji
  • Przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru
Oferta
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz premie i dodatki za pracę w święta i zmiany nocne
  • Systemy premiowe od pierwszego dnia pracy
  • Podwyżkę co roku
  • Bogaty pakiet socjalny

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz rozwijać swoje umiejętności, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Pracując z nami, będziesz miał możliwość rozwoju swojej kariery i osiągnięcia sukcesu.

  • Legnica, Województwo dolnośląskie, Polska Circle K Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Poszukujemy Sprzedawcy na stacji paliwChcesz dołączyć do zespołu Circle K Polska Sp. z o.o. i być częścią zespołu, który dba o naszych klientów, a my o Ciebie?Oto nasze oczekiwania:Zaangażowanie i chęć do pracyOtwartość i komunikatywnośćPozytywne nastawienieDoświadczenie sprzedażowe jako dodatkowy atut - jeśli go nie masz, wszystkiego...

  • Sprzedawca na stacji paliw

    3 miesięcy temu

    Legnica, Polska Circle K Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    TY TROSZCZYSZ SIĘ O NASZYCH KLIENTÓW, MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE  Rozglądasz się za nowymi możliwościami? A może szukasz pierwszej pracy, dodatkowego zarobku lub nowego kierunku zawodowego? Jakikolwiek jest Twój cel, możemy dążyć do niego wspólnie! Pracując z nami możesz mieć pewność, że polegamy na Twoich umiejętnościach i...