Pracownik do elewacji

2 dni temu

Białystok, Podlasie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Oferta pracy:

Centralna Baza Ofert Pracy poszukuje doświadczonego pracownika do elewacji na terenie Białegostoku lub okolic.

Obowiązki:

Praca polega na wykonywaniu robót elewacyjnych, w tym:

  • konserwacji i naprawach elewacji budynków
  • wykonaniu robót związanych z elewacją

Wymagania:

Aby aplikować na to stanowisko, należy:

  • posiadać wykształcenie niepełne lub podstawowe
  • mieć doświadczenie w branży budowlanej

Miejsce pracy: Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

  • Pracownik do elewacji

    1 godzinę temu

    Oferta pracy dla Pracownika do elewacji w Białymstoku!Obowiązki:Praca na terenie Białegostoku lub okolic.Wymagania:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:doświadczenie wymaganeMiejsce pracy: 15-346 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: CVSposób...