Sprzedawca-Lada Tradycyjna

2 dni temu

Rybnik, Silesia, Polska Biedronka Pełny etat

Opis Stanowiska:

Poszukujemy Sprzedawcy/Lady Tradycyjnej do pracy w jednym z naszych 3400 sklepów. Pracujesz w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijasz się z nami.

Co oczekujemy:

  • Otwartość na kontakt z klientami;
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany i w weekendy;
  • Gotowość do pracy fizycznej;
  • Zaangażowanie i nastawienie na współpracę;
  • Cenienie pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy ladzie tradycyjnej.

Co zapewniamy:

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego;
  • Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy;
  • Nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika;
  • Mozliwość pracy w różnych wymiarach etatu (1, 0.75, 0.5, 0.25);
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.

Proces Rekrutacji:

  • Aplikacja CV;
  • Selekcja i weryfikacja dokumentów przez Rekrutera;
  • Spotkanie rekrutacyjne z Kierownikiem Sklepu;
  • Decyzja = informacja zwrotna.