Koordynator zabezpieczeń technicznych

1 dzień temu

Słupsk, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Koordynator zespołu ds. zabezpieczenia technicznego

Numer oferty: StPr/24/2216

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego koordynatora zespołu ds. zabezpieczenia technicznego, który będzie odpowiedzialny za:

  • projektowanie i instalowanie elektronicznych systemów zabezpieczeń alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej i monitoringu zdalnego;
  • utrzymanie, naprawy i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń;
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej;
  • kontakty z klientami w sprawach serwisowych;

Wymagania:

  • Umiejętności i uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B;
  • Wykształcenie:
    • średnie zawodowe;
  • Pozostałe wymagania:
    • posiadanie uprawnień energetycznych SEP;
    • zdolność do pracy na wysokości;
    • mile widziany wpis na listę pracowników zabezpieczenia technicznego;
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • umiejętności: dokładność, odpowiedzialność;

Miejsce pracy: Zygmunta Augusta 71, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

  • Słupsk, Pomerania, Polska "JANTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego specjalisty ds. zabezpieczeń technicznych, który będzie odpowiedzialny za projektowanie, instalowanie i utrzymanie elektronicznych systemów zabezpieczeń.ObowiązkiProjektowanie i instalowanie elektronicznych systemów zabezpieczeń alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej i monitoringu...

  • Słupsk, Polska "JANTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Projektowanie instalowanie elektronicznych systemów zabezpieczeń alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej i monitoringu zdalnego; utrzymywanie- naprawy i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń; prowadzenie dokumentacji serwisowej; kontakty z klientami w sprawach serwisowych;Umowa na 12 miesięcy; godziny pracy: 7.00- 15.00Inne...

  • Słupsk, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/2216Obowiązki:projektowanie instalowanie elektronicznych systemów zabezpieczeń alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej i monitoringu zdalnego; utrzymywanie- naprawy i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń; prowadzenie dokumentacji serwisowej; kontakty z klientami w sprawach serwisowych;Umowa na 12...