Specjalista Ortopeda

1 dzień temu

Poznań, Greater Poland LUX MED Pełny etat
Praca w Grupie LUX MED - Lekarz Ortopeda

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego lekarza ortopedy, który będzie odpowiedzialny za opiekę nad pacjentami w naszym gabinecie w Poznaniu. Oczekujemy od kandydata doświadczenia w dziedzinie ortopedii oraz umiejętności komunikacyjnych.

Wymagania:

  • Tytuł specjalisty lub bycie w trakcie specjalizacji (minimum – drugi rok specjalizacji),
  • Mile widziane ukończone kursy i szkolenia,
  • Chęć do podnoszenia standardów opieki nad pacjentem,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Empatia - Ty dbasz o naszych Pacjentów, a my o Ciebie.

Oferta pracy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych dochodów,
  • Elastyczny grafik – wiemy, jak ważne jest zachowanie work-life balance,
  • Możliwość pracy zdalnej, stacjonarnej lub hybrydowej,
  • Szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, pomoc prawna,
  • Dobra współpraca i pomoc zespołu wspierającego,
  • Możliwość uzyskania punktów edukacyjnych akredytowanych przez Izby Lekarskie,
  • Komfortowe wprowadzenie, zapoznanie ze standardami i procedurami,
  • Przyjemność pracy w nowoczesnym gabinecie,
  • Serdeczną atmosferę - po prostu lubimy ze sobą pracować

Jeśli interesuje Cię praca w Grupie LUX MED, skontaktuj się z nami

  • Specjalista Ortopeda

    16 godzin temu

    Praca w Grupie LUX MEDPoszukujemy doświadczonego Lekarza Ortopedy do pracy w naszej grupie w Poznaniu.Co oferujemy?Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych dochodów.Elastyczny grafik pracy, umożliwiający zachowanie work-life balance.Możliwość pracy zdalnej, stacjonarnej lub hybrydowej.Szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i...

  • Lekarz Ortopeda

    5 miesięcy temu

    Poznań, Polska LUX MED Pełny etat

    Praca w Grupie LUX MED Lekarz Ortopeda - Poznań Lokalizacja: Poznań My zadbamy o: konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych dochodów, elastyczny grafik – wiemy, jak ważne jest zachowanie work-life balance, możliwość pracy zdalnej, stacjonarnej lub hybrydowej, szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m....