Cieśla konstrukcyjny

2 dni temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska REGESS Pełny etat
Stanowisko: Cieśla konstrukcyjny

W REGESS poszukujemy doświadczonego cieślę konstrukcyjnego, który będzie odpowiedzialny za wykonanie konstrukcji zewnętrznych, montaż elewacji wentylowanych oraz inne związane z tym zadania.

Obowiązki:
  • Wykonanie konstrukcji zewnętrznych budynków;
  • Montaż elewacji wentylowanych;
  • Docieplenie budynku styropianem;
  • Praca na wysokości.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku cieśla konstrukcyjnego;
  • Umiejętności wykonania konstrukcji zewnętrznych, docieplenia oraz montażu elewacji wentylowanych;
  • Doświadczenie zawodowe jako cieśla konstrukcyjny minimum rok czasu;
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia;
  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Regularne opłaty faktur;
  • Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu;
  • Kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.