Technik laborant

1 dzień temu

Poznań, Greater Poland Pekabex Pref S.A. Pełny etat
Stanowisko pracy: Technik laborant

Pekabex Pref S.A. jest liderem w produkcji elementów prefabrykowanych i generalnym wykonawcą. Poszukujemy osoby na stanowisko technika laboranta w naszym zespole badawczo-rozwojowym.

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie programów badań mało- i wielkogabarytowych prefabrykatów;
  • Przygotowywanie polowego/zakładowego stanowiska badawczego do realizacji badań doświadczalnych;
  • Realizacja badań doświadczalnych, sporządzanie dokumentacji z przebiegu badań;
  • Projektowanie akcesoriów pomocniczych niezbędnych do realizacji badań;
  • Współpraca z Działem Badań i Rozwoju w zakresie planowania i realizacji programu badań.
Nasze wymagania:
  • Student zaoczny lub absolwent uczelni naukowo-technicznych na kierunku budownictwo;
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu konstrukcji, mechaniki i wytrzymałości materiałów;
  • Sprawność w obsłudze komputera: CAD, MS Office;
  • Znajomość oprogramowania CATMAN EASY będzie atutem;
  • Obowiązkowość, sumienność, dokładność;
  • Umiejętność pracy w zespole i podejmowania indywidualnych inicjatyw;
  • Otwartość na nową wiedzę i wysoki poziom zaangażowania.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym;
  • Pracę w zespole profesjonalistów;
  • Karta Multisport;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Dofinansowanie nauki;
  • 500/1500/2000 za rekomendację pracownika;
  • Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin;
  • Świeże owoce;
  • Wsparcie z ZFŚS;
  • Nauka języków obcych;
  • Możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych);
  • Szkolenia techniczne;
  • Udział w targach i konferencjach branżowych;
  • Konkursy dla pracowników;
  • Wsparcie dla cudzoziemców.