Zarządca Sprzedaży

5 godzin temu

Katowice, Silesia, Polska ATERIMA HR Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Zarządcy Sprzedaży, który będzie odpowiedzialny za hurtową sprzedaż produktów spożywczych na terenie południowej Polski. Oczekujemy, że będzie on w stanie wprowadzać nowe produkty na rynek, budować firmową bazę klientów od podstaw i pozyskiwać oraz utrzymywać długofalową relację z klientami biznesowymi.

Wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w hurtowej sprzedaży produktów spożywczych
  • Aktywna baza klientów z branży spożywczej
  • Doświadczenie we wprowadzaniu na rynek nowych produktów spożywczych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość technik skutecznej sprzedaży oraz budowania długoterminowych relacji biznesowych
Oferta Pracy
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop oraz telefon służbowy również do użytku prywatnego)
  • Pracę stacjonarną lub pracę zdalną (w zależności od preferencji)
  • Kartę sportową