Inżynier systemowy

13 godzin temu

Gdańsk, Pomerania, Polska COMARCH Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego inżyniera systemowego, który będzie odpowiedzialny za administrację systemami IT w naszym zespole. Jeśli masz doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera systemowego lub w obszarze administracji systemami IT, to jest to idealne stanowisko dla Ciebie.

Obowiązki
  • Obsługa zgłoszeń w ramach 1 i 2 linii wsparcia
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów
  • Bezpośrednia komunikacja z klientami z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi
  • Wykonywanie specjalistycznych usług technologicznych
  • Tworzenie bazy wiedzy oraz procedur postępowania
  • Współpraca z zespołem programistów
Warunki pracy
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Możliwość pracy z najnowszymi i różnorodnymi technologiami
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
Co oferujemy
  • Długofalowa współpraca
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Gdańsk, Polska Carrier Pełny etat

    Country: PolandLocation: Heweliusza 18, 80-890 Gdańsk, PolandDołacz do Carrier i zostań częścią międzynarodowego zespołu, któryjuż dzisiaj ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo ludzi na całym świecie.W roli Inżyniera Konstruktora będziesz współtworzyć rozwiązania przeciwpożarowe marki Kidde.(www.kidde.com).Twoją rolą będzie tworzenie...

  • Gdańsk, Polska 1dea Pełny etat

    Do dynamicznie rozwijającej się firmy z branży technologicznej, poszukuję kreatywnego i doświadczonego Inżyniera ds. Rozwoju Oprogramowania AI. Warunki zaangażowania:Lokalizacja: Praca hybrydowa ( biuro w Gdańsku)Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)Stawka: do ok. 30.000 zł brutto + AKUP + premiaZaangażowanie:...