Nauczyciel wspomagający szkoły

1 dzień temu

Piotrków Trybunalski, Łódź Voivodeship, Polska JĘZYKOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AGNIESZKI HOLLAND W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM Pełny etat
Opis stanowiska

Współorganizowanie kształcenia uczniów z niepełnosprawnością. Charakter zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony. System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną. Zmianowosc
Jedna zmiana. Wykształcenie
Wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza.

Wymagania
Współpracownik musi posiadać wykształcenie wyższe, w tym licencjat, w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej.

Przewidywane obowiązki
Współorganizowanie kształcenia uczniów z niepełnosprawnością, współpraca z nauczycielami i innymi pracownikami szkoły.
  • wizytator

    6 dni temu

    Piotrków Trybunalski, Polska BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cywilna Pełny etat

    Kuratorium Oświaty w Łodzi Łódzki Kurator Oświaty poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: wizytator do spraw nadzoru pedagogicznego nad szkołami i placówkami w Delegaturze Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim 90-734 Łódź ul. Więckowskiego 33 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: dokonuje oceny...

  • NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

    5 miesięcy temu

    Piotrków Trybunalski, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/0961Obowiązki:Współorganizowanie kształcenia uczniów z niepełnosprawnością.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Przygotowanie pedagogiczneWykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika opiekuńczo-wychowawczaMiejsce pracy: 1 - Maja 18a, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m....

    2 miesięcy temu

    Piotrków Trybunalski, łódzkie, Polska JĘZYKOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AGNIESZKI HOLLAND W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM Pełny etat

    Współorganizowanie kształcenia uczniów z niepełnosprawnością.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza