Ogrodnik

2 dni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Ogrodnika, który będzie odpowiedzialny za pielęgnację zieleni na terenie Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku.

Obowiązki
  • Pielęgnacja trawników, krzewów i drzew;
  • Koszenie trawników i cięcie krzewów;
  • Usuwanie połamanych gałęzi drzew;
  • Nawożenie trawników i krzewów;
  • Podlewanie roślin;
  • Utrzymanie czystości placów i chodników;
  • Zamiatanie placów i chodników w okresie letnim;
  • Zagrabianie liści w okresie jesienno-wiosennym;
  • Odśnieżanie i posypywanie piachem ciągów komunikacyjnych i chodnika w okresie zimowym;
  • Obsługiwanie traktora ogrodowego;
  • Pobieranie paliwa i oleju ze stacji paliw;
  • Rozładunek i przenoszenie dostarczanych do Oddziału materiałów i sprzętów kwaterunkowych.
Wymagania
  • Wykształcenie zawodowe ogrodnicze lub średnie techniczne ogrodnicze;
  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy na danym stanowisku;
  • Wiedza na temat roślin, nasion, warunków uprawy oraz doboru narzędzi i sprzętu do określonych prac;
  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy zespołowej, ostrożność, dokładność, wyobraźnia przestrzenna;
  • Mile widziane uprawnienia pilarza - drwala operatora pilarek spalinowych.
Warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę na okres próbny;
  • Czasowy ze stawką miesięczną;
  • Jedna zmiana;
  • Zasadnicze zawodowe, ogrodnicze.

  • Ogrodnik

    2 dni temu

    Gdańsk, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego ogrodnika, który będzie odpowiedzialny za pielęgnację ogrodu, w tym za pielenie, sadzenie roślin, koszenie trawników, pielęgnację drzew, krzewów, żywopłotów, usuwanie połamanych gałęzi drzew, nawożenie trawników, krzewów, podlewanie roślin, utrzymanie czystości, w tym opróżnianie koszy,...

  • Gardener

    3 godzin temu

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego ogrodnika do pracy w Morskim Oddziale Straży Granicznej w Gdańsku. Oczekujemy od kandydatów doświadczenia w pracy na danym stanowisku, wiedzy na temat roślin, nasion, warunków uprawy oraz doboru narzędzi i sprzętu do określonych prac. ObowiązkiWykonywanie prac ogrodniczych, w tym: pielenie, sadzenie...