Kierownik Edukacyjny

1 dzień temu

Szczecin, Polska FUNDACJA COSINUS EDUKACJA SI Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego i kompetentnego kierownika edukacyjnego, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie szkołą i zapewnienie wysokiej jakości edukacji.

Obowiązki
  • Organizacja pracy szkoły i zarządzanie zespołem nauczycieli.
  • Współpraca z kadrami pedagogicznymi i nauczycielami.
  • Wspieranie i kontrola pracy nauczycieli.
  • Efektywne zarządzanie zespołem i nadzór pedagogiczny.
  • Opracowywanie planów zajęć i harmonogramów egzaminów.
  • Kontakt z instytucjami nadzorującymi funkcjonowanie placówki.
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego.
Wymagania
  • Uprawnienia pedagogiczne.
  • Znajomość prawa oświatowego.
  • Wyższe wykształcenie magisterskie.
  • Dobra znajomość pakietu Office.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Minimum pięcioletni staż pracy pedagogicznej w zawodzie nauczyciela.
Oferta
  • Pracę na cały lub niepełny etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Nowoczesne wyposażenie i środki dydaktyczne.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania.

Umieść dodatkowo w CV następującą zgodę, abyśmy mogli zachować Twoje CV w naszej bazie: "Zgadzam się na przetwarzanie przez Fundacja Cosinus Edukacja SI danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji obecnych i przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Wicedyrektor Szkoły

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Wicedyrektora Szkoły, który będzie odpowiedzialny za kontrolę pracy nauczycieli, efektywne zarządzanie podległym zespołem oraz nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki.WymaganiaWykształcenie wyższeWysoka kultura osobistaUprawnienia pedagogiczneDobra organizacja pracy własnej oraz pracy...