Inżynier rurociągów

1 dzień temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska GRUPA ZARMEN Pełny etat
Opis stanowiska

W ramach naszego zespołu poszukujemy doświadczonego Inżyniera rurociągów, który będzie odpowiedzialny za opracowywanie dokumentacji projektowej, w tym rysunków technicznych, specyfikacji i raportów. Do Twoich zadań należeć będzie przygotowanie i sprawdzanie rysunków izometrycznych rurociągów i rysunków 3D instalacji, projektowanie dokumentacji warsztatowej dla prefabrykacji oraz współpraca z zespołem projektowym, działem zakupów i pozostałymi działami zaangażowanymi w realizację inwestycji.

Wymagania
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów orurowania, preferowane w branży przemysłowej lub energetycznej
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętności czytania schematów P&ID
  • Znajomość programów MS Office, AutoCad Plant 3D
  • Samodzielność i terminowość w realizacji zadań
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych – sporadyczne wizje lokalne
Co oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań
  • Wsparcie doświadczonej kadry
  • Mozliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prwatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe

  • Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska GRUPA ZARMEN Pełny etat

    Opis StanowiskaPracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za opracowanie dokumentacji projektowej, w tym rysunków technicznych, specyfikacji i raportów. Będzie również odpowiedzialny za przygotowanie i sprawdzanie rysunków izometrycznych rurociągów i rysunków 3D instalacji, a także za współpracę z zespołem projektowym, działem zakupów...

  • Wrocław, Polska JWW INVEST S.A. Pełny etat

    JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach jest firmą, której głównym profilem działalności są usługi prowadzone na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej oraz na rynku konstrukcji stalowych i rurociągów.JWW Invest S.A. posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2008, certyfikowany przez TUV CERT...