Agent Celny

24 godzin temu

Szczecin, Polska Celní jednatelství Zelinka s.r.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Celnych, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie cłami i licencjami w naszej firmie. Jeśli masz doświadczenie w dziedzinie celnych i chcesz pracować w zespole, który ceni sobie komunikację i współpracę, to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

Wymagania
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu cłami i licencjami.
  • Umiejętność obsługi komputera i MS Excel.
  • Umiejętność czytania i rozumienia języka angielskiego.
  • Komunikatywność, punktualność, dyspozycyjność i dokładność.
Co oferujemy
  • Odpowiednie wynagrodzenie z systemem premiowym.
  • Zapłacimy za Twoją opiekę zdrowotną.
  • Wspieramy rozwój osobisty naszych pracowników poprzez kursy języka angielskiego i regularne szkolenia specjalistyczne.
  • Nagradzamy pracowników za przepracowane lata i za polecenie nowego pracownika lub klienta.
Jak wygląda nasz zespół?

Twój przyszły przełożony ma 30 lat doświadczenia w sprawach celnych i zawsze będzie starał się pomóc w rozwiązaniu każdego problemu. W Twoim zespole w Szczecinie przywita Cię 5 koleżanek i kolegów, z którymi będziesz pracować i komunikować się na co dzień.

O nas

Nasza firma istnieje na czeskim rynku od ponad 20 lat i opracowuje dokumentację celną w 7 czeskich i 12 zagranicznych oddziałach. Dawno więc przestaliśmy być małą, lokalną firmą. Naszymi klientami są firmy, które eksportują lub importują towary z/do UE, a my pomagamy im w komunikacji z organami celnymi oraz świadczymy inne usługi związane z handlem zagranicznym.

  • Agent Celny

    2 tygodni temu

    Agent Celny Miejsce pracy: Szczecin Twój zakres obowiązków W Agencji Celnej Zelinka będziesz pracować głównie na komputerze, ponieważ cała komunikacja z przewoźnikami, dostawcami i władzami odbywa się drogą elektroniczną. Musisz mieć już pewne doświadczenie z deklaracjami celnymi, a dokumenty takie jak T1, deklaracje importowe i eksportowe...

    Szczecin, zachodniopomorskie, zachodniopomorskie, Polska Celní jednatelství Zelinka s.r.o. Pełny etat

    Agent CelnyMiejsce pracy: SzczecinTwój zakres obowiązkówW Agencji Celnej Zelinka będziesz pracować głównie na komputerze, ponieważ cała komunikacja z przewoźnikami, dostawcami i władzami odbywa się drogą elektroniczną. Musisz mieć już pewne doświadczenie z deklaracjami celnymi, a dokumenty takie jak T1, deklaracje importowe i eksportowe nie...