Programista.NET

1 dzień temu

Kielce, Świętokrzyski, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Programisty.NET, który będzie odpowiedzialny za rozwój aplikacji i systemów w oparciu o platformę.NET.

Stanowisko to skierowane jest do kogoś, kto ma doświadczenie w implementacji złożonych rozwiązań informatycznych, a także umiejętność pracy w zespole rozproszonym.

W ramach pracy będziesz odpowiedzialny za:

  • tworzenie i rozwijanie aplikacji i systemów w oparciu o platformę.NET
  • implementację złożonych rozwiązań informatycznych
  • współpracę z zespołem rozwoju oprogramowania.NET
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • analizę wymagań użytkownika
  • przeprowadzanie Code Review

Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał okazję do rozwoju swoich umiejętności i doświadczenia w dziedzinie rozwoju oprogramowania.NET.

Oferta pracy obejmuje:

  • długofalową współpracę
  • możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence
  • dostęp do technologicznej platformy e-learningowej - Udemy
  • kursy języka angielskiego - biznesowego lub angielskiego w IT
  • kafeteryjny system benefitów - Motivizer
  • prywatną opiekę medyczną - Luxmed
  • możliwość wystąpień na naszych autorskich eventach IT- ProMEET

Jeśli interesuje Cię oferta pracy, skontaktuj się z nami.