Pielęgniarka środowiskowa

23 godzin temu

Kraków, Lesser Poland Scanmed Group Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonej pielęgniarki środowiskowej do pracy w naszym zespole w Krakowie.

Zakres Obowiązków
  • Planowanie i realizacja świadczeń pielęgnacyjnych w oparciu o potrzeby pacjenta i indywidualny plan opieki pielęgniarskiej.
  • Ocena warunków środowiskowych i komunikowanie potrzeby interwencji dedykowanym instytucjom społecznym.
  • Edukacja zdrowotna pacjenta i jego rodziny oraz realizacja programów profilaktycznych.
Poszukiwane Kompetencje
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na oddziałach szpitalnych lub w pracy na podobnym stanowisku.
  • Ukończony kurs szczepień, leczenia ran, wykonywania i interpretacji zapisu EKG oraz RKO lub kurs ordynowania leków.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Nastawienie na rozwój.
  • Empatyczne reagowanie na potrzeby Pacjentów.
Oferujemy
  • Indywidualnie dopasowaną formę i warunki współpracy.
  • Pracę w zgranym, doświadczonym i mocno zaangażowanym zespole pielęgniarskim.
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych.
  • Dogodny grafik dostosowany do potrzeb.
  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w związku z pracą w terenie.
  • Wsparcie w okresie wdrożenia, szkolenia wewnętrzne i pomoc mentorską zespołu.
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych.
Informacje o Pracodawcy

Scanmed Group to jedna z największych firm świadczących usługi w sektorze ochrony zdrowia.

  • Pielęgniarka środowiskowa

    5 miesięcy temu

    Kraków, Polska Scanmed Group Pełny etat

    Pielęgniarka środowiskowa Klient Monika Markowska Miejsce pracy Kraków Region Kraków (małopolskie) Opis oferty Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale...

  • Kraków, Polska Scanmed Group Pełny etat

    Pielęgniarka/Pielęgniarz POZ Miejsce pracy Centrum Medyczne przy ul. Armii Krajowej 5 w Krakowie Region Kraków (małopolskie) Opis oferty Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi...