Mechanik / Monter

2 dni temu

Gliwice, Silesia, Polska Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego mechanika pojazdów samochodowych, który będzie odpowiedzialny za kompleksowe prace montażowe i naprawcze w naszym zakładzie. Współpracujesz z zespołem inżynierów i techników, aby zapewnić wysoką jakość produktów i usług.

Obowiązki
  • Montaż i naprawa pojazdów samochodowych;
  • Przeprowadzanie operacji montażu mechanicznego i hydraulicznego poszczególnych części w zespoły oraz zespołów w gotowe wyroby;
  • Wykonywanie operacji pomocniczych polegających na dopasowywaniu części i zespołów;
  • Praca z rysunkiem technicznym;
  • Wykonywanie prac ślusarskich i montażowych.
Wymagania
  • Wykształcenie min. zawodowe (mechanik pojazdów samochodowych);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Zdolności manualne;
  • Umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie oraz chęć uczenia się;
  • Dokładność i precyzja oraz samodzielność w działaniu.
Oferta
  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • Pracę od poniedziałku do piątku;
  • Stałe godziny pracy;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Udział w szkoleniach certyfikujących, zawodowych;
  • Dofinansowania do studiów wyższych i podyplomowych;
  • Adaptacja – wdrożenie i szkolenie niezbędne do świadomej i bezpiecznej pracy;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • Karty Medicover Sport;
  • Pracownicze plany kapitałowe;
  • Mozliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych.

  • Gliwice, Silesia, Polska Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Mechanika Energetycznego, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie ciągłości dostaw mediów energetycznych do odbiorców. Zadania obejmują pracę w systemie 4-brygadowym, zapewnienie prawidłowej eksploatacji sieci i instalacji, a także prowadzenie konserwacji i przeglądów.WymaganiaWykształcenie minimum...

    Ślusarz Remontowy (Dział Energetyczny)Twoje obowiązkiZapewnienie ciągłości dostaw mediów energetycznych do odbiorców, Praca w systemie 4-brygadowym Zapewnienie prawidłowej eksploatacji sieci i instalacji oraz maszyn i urządzeń: cieplnych, i wodno-kanalizacyjnych i gazowych Prowadzenie prawidłowego procesu konserwacji i przeglądów Wykonywanie...