Kierowca manewrowy

2 dni temu

Opole, Opole Voivodeship, Polska PKP INTERCITY REMTRAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy kierowcy manewrowego do pracy w naszym zespole. Jego głównym zadaniem będzie obsługa wagonów i pojazdów trakcyjnych, w tym sprzęganie i rozprzęganie, a także zabezpieczanie wagonów od zbiegnięcia.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy manewrowej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Informacje dodatkowe

  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe
  • Karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dodatki pieniężne z okazji świąt
  • Dodatkowe ubezpieczenie w PZU
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Warunki zatrudnienia

  • Umowa o pracę na okres próbny
  • Czasowy system wynagradzania
  • Jedna zmiana

Wykształcenie

Zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: manewrowy

  • Opole, Polska GRELA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    O Nas  Szkoleniami zajmujemy się od 2006 roku. Specjalizujemy się w obsłudze średnich i dużych przedsiębiorstw, dla których organizujemy kursy i egzaminy zawodowe. Prowadzimy Szkolenia na prawo jazdy wszystkich kategorii, szkolenia kierowców zawodowych oraz z obsługi urządzeń transportu bliskiego jak również uprawnienia energetyczne,...