Pakowanie kosmetyków

24 godzin temu

Łódź, Łódź Voivodeship, Polska Grupa Progres Pełny etat
Oferta pracy w Grupie Progres

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Wspieramy rozwoju i kształcenia kompetencji naszych pracowników.

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy przy pakowaniu kosmetycznych produktów. Zajmujesz się pakowaniem kosmetyków, bieżącą kontrolą jakości produktu oraz prostymi czynnościami produkcyjno-magazynowymi.

Warunki pracy
  • Umowa zlecenie z możliwością późniejszego zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • Praca po 8 godzin
  • Stawka 28,10 zł brutto/h
  • Elastyczny grafik - możliwość wyboru dni pracy
  • Bezpłatny autobus pracowniczy
Wymagania
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie do świadczenia czynności pakowania
  • Ukończone 18 lat
  • Brak przeciwskazań do pracy przy maszynach w ruchu

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerami 5088 oraz 11005.