Analista Senior

1 dzień temu

Kielce, Świętokrzyski, Polska DS Smith Pełny etat

Opis stanowiska

W naszej firmie DS Smith poszukujemy doświadczonego Analisty Seniora, który będzie odpowiedzialny za przygotowywanie raportów i analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne. Zadania obejmują:

  • Przygotowywanie budżetów, prognoz i monitorowanie ich wykonania
  • Konsolidacja wyników na poziomie Polski i całego Subregionu
  • Analiza wyników okresowych, trendów, wskazywanie ryzyk, przygotowanie rekomendacji
  • Weryfikacja procesów pod kątem zgodności z procedurami wewnętrznymi
  • Rozwój rozwiązań oraz narzędzi wspierających procesy automatyzacji raportowania oraz konsolidacji
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację procesów

Nasze wymagania

Do pracy na tym stanowisku oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane wykształcenie ekonomiczne)
  • Min. 3 letnie doświadczenie w dziale controllingu lub finansowym
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power BI)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Dokładność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy

W naszej firmie DS Smith oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, wiodącej na rynku firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nagrody i wyróżnienia dla najlepszych pracowników
  • Najwyższe standardy BHP
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Mozliwość uczestniczenia w atrakcyjnym programie ubezpieczeń na zdrowie i życie
  • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku
  • Coroczne świadczenia świąteczne
  • Mozliwość udziału w planie oszczędnościowym Sharesave
  • Mozliwość korzystania z firmowej kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Pakiet szkoleń
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Szanse na rozwój, awans
  • Udział w akcjach wspierających ekologię i lokalne społeczności
  • Zgrany zespół i koleżeńskie relacje
  • Parking dla pracowników

  • Analista Senior

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego Analisty Seniora, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie raportów i analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne. Zadania obejmują:Przygotowywanie budżetów, prognoz i monitorowanie ich wykonaniaKonsolidacja wyników na poziomie Polski i całego SubregionuAnaliza wyników okresowych, trendów,...