Spawacz/ślusarz

2 dni temu

Radawiec Duży, Lubelskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Spawacz/ślusarz

Numer oferty: StPr/24/2396

Centralna Baza Ofert Pracy poszukuje doświadczonego spawacza/ślusarza na stanowisko w Radawcu Dużym.

Obowiązki:
  • Spawanie konstrukcji stalowych
  • Spawanie elementów placów zabaw
Wymagania:
  • Uprawnienia do spawania metodą MIG
  • Uprawnienia do spawania metodą TIG
  • Uprawnienia do spawania metodą MAG
  • Doświadczenie zawodowe
Wykształcenie:
  • Zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy: 21-030 Radawiec Duży 317A, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV, skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

  • SPAWACZ/ ŚLUSARZ

    2 dni temu

    Radawiec Duży, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/2396Obowiązki:Spawanie konstrukcji stalowych, elementów placów zabaw.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG Uprawnienia do spawania metodą TIG Uprawnienia do spawania metodą MAG doświadczenie zawodowe Wykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: 21-030 Radawiec Duży...