Sprzedawca w Krakowie-Modlniczce

2 dni temu

Modlniczka, Lesser Poland JYSK Pełny etat

Opis stanowiska

Czy pasjonujesz się sprzedażą? Czy pragniesz, aby Twoja praca była związana z zapewnianiem doskonałej obsługi klienta? Czy odnajdujesz się w szybko zmieniającym się środowisku?

Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco, być może jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko.

CO OFERUJEMY

Dołączysz do organizacji, która znajduje się w czołówce najlepszych pracodawców w Polsce. JYSK to dynamiczna firma z korzeniami skandynawskimi, oferująca wiele możliwości rozwoju oraz przyjazną atmosferę pracy, w której Twój głos ma znaczenie.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kariery w oparciu o przejrzystą ścieżkę awansu – 80% naszych menedżerów to pracownicy, którzy awansowali wewnętrznie.
  • Przejrzysty system wynagrodzeń.
  • Atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach sprzedaży.
  • Wewnętrzne konkursy z wartościowymi nagrodami.
  • Elastyczny grafik pracy.
  • 20% zniżki pracowniczej na zakupy w sklepach JYSK oraz w spółkach Lars Larsen Group.
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym finansowe świadczenia świąteczne, wolna Wigilia, prywatna opieka medyczna oraz możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia NNW.
  • Możliwość angażowania się w działania społeczne oraz employer brandingowe.
  • Finansowe nagrody jubileuszowe.

TWOJE ZADANIA

  • Obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi standardami oraz wykorzystanie wiedzy o oferowanych produktach.
  • Współpraca z zespołem w realizacji celów sprzedażowych.
  • Dbanie o atrakcyjność sklepu – zapewnienie czystości oraz odpowiedniego uzupełnienia asortymentu.
  • Uczestnictwo w dostawach: rozpakowywanie i układanie towaru w magazynie oraz sklepie.
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności oraz przejmowania odpowiedzialności za wyznaczony obszar w sklepie.

CZEGO OCZEKUJEMY

  • Otwartości na innych oraz umiejętności zapewnienia klientom doskonałego doświadczenia zakupowego.
  • Umiejętności komunikacyjnych oraz entuzjazmu w kontaktach z klientami.
  • Współpracy i wzajemnej pomocy w zespole w dążeniu do osiągania jak najlepszych wyników.
  • Nastawienia na realizację celów.
  • Elastyczności w podejściu do zadań oraz harmonogramu pracy.
  • Chęci do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.
  • Gotowości do pracy w godzinach otwarcia sklepu, w tym w weekendy.

O NAS

W JYSK wierzymy, że nasi pracownicy są kluczem do sukcesu. Od momentu otwarcia pierwszego sklepu w 1979 roku, zbudowaliśmy sieć ponad 3000 sklepów na całym świecie. Oferujemy stały rozwój oraz możliwości awansu, doceniając zaangażowanie i wysiłek naszych pracowników. Nasze podstawowe wartości – kupiec, kolega i duch firmy – definiują oczekiwania wobec nas samych. W JYSK cenimy różnorodność i wspieramy kulturę, która celebruje unikalne talenty i osobowości naszych pracowników.

  • Modlniczka, Lesser Poland JYSK Pełny etat

    Opis stanowiskaInteresujesz się sprzedażą? Chcesz pracować w zespole, który dąży do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta? Czy odnajdujesz się w dynamicznym środowisku handlowym?Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią twierdząco, to być może jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko.Co oferujemy?Dołączysz do firmy, która jest jednym z...

  • Modlniczka, Lesser Poland Vistula Group S.A. Pełny etat

    Stanowisko: Doradca Klienta/ Sprzedawca Bytom Outlet Kraków Futura ParkW ramach swojej działalności, Vistula Group S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta/Sprzedawcy w naszym outlet w Krakowie. Co oferujemy?Pracę w firmie będącej właścicielem najbardziej znanych polskich marek odzieżowychSzkolenia z zakresu obsługi Klienta i...