Inżynier Jakości

2 dni temu

Krosno, Subcarpathian, Polska Abalone Poland sp. z o.o. Pełny etat
Poszukujemy Specjalisty ds. Jakości

Nasz Klient, Abalone Poland sp. z o.o., prowadzi jeden z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce i jest kluczowym dostawcą dla branży motoryzacyjnej.

Obecnie poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Jakości, który będzie pracował w zakładzie produkcyjnym w Jedliczu.

Twoje zadania:
  • Nadzór nad wymaganiami klienta oraz procesem reklamacji (5 Why, 8D, ISHIKAWA)
  • Kontakt z klientem w sprawach reklamacji, działań naprawczych oraz zatwierdzania części
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Udział w audytach certyfikujących i audytach klientów
  • Praca w zespołach interdyscyplinarnych: FMEA, LEAN, redukcja braków, ciągła poprawa itp.
  • Ustalenie oraz walidacja dokumentacji jakościowej z klientami
  • Udział w rozwoju projektów
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek techniczny
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość norm jakościowych IATF 16949:2016, VDA 6.3 i VDA 6.5
  • Znajomość metodyk rozwiązywania problemów m.in. 8 D
  • Znajomość AIAG Core Tools (SPC, MSA, PPAP, FMEA)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na start: 6,000 - 8,000 zł brutto/miesiąc
  • Możliwość uzyskania premii
  • Pełen pakiet benefitów
  • Szansę na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Dołącz do zespołu ekspertów i rozwijaj się w nowoczesnym, dynamicznym środowisku.