Operator urządzeń do obróbki szkła

5 godzin temu

Tarnobrzeg, Subcarpathian, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Oferta pracy:

Opis stanowiska

Pracownik będzie odpowiedzialny za pomoc w obsłudze urządzeń do obróbki szkła, a także za przejęcie obowiązków samodzielnego operatora urządzeń w przyszłości.

Praca będzie odbywać się na zmiany w ruchu ciągłym w godzinach 6-14, 14-22, 22-6.

Wynagrodzenie podstawowe wynosi 4300 zł brutto, a dodatki (średnio ok. 500 zł + premia motywacyjna miesięczna) są dodatkowym uzupełnieniem.

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • brak przeciwskazań do pracy fizycznej

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • chęć do podnoszenia kwalifikacji

Miejsce pracy: Zakładowa 39, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: skierowanie, CV, świadectwa pracy, świadectwa szkolne

  • Operator zmianowy

    2 dni temu

    Tarnobrzeg, Subcarpathian, Polska "LAKO" Renata Lachowska, Konrad Lachowski Spółka Jawna Pełny etat

    Opis stanowiskaPraca na zmiany w zakresie obsługi technicznej. Współpraca z zespołem w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania urządzeń i systemów. Warunki zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbny. System wynagradzania: czasowy ze stawką miesięczną. Zmiany pracyDwie zmiany. WykształceniePodstawowe.