Analista IT

7 godzin temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat
Oferta pracy

W Scalo Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego Analityka IT, który będzie odpowiedzialny za współpracę z biznesem i zespołem developerskim w projekcie z branży bankowej.

Współpracujemy z klientami w rozwijaniu ich biznesu, tworząc oprogramowanie, które umożliwia ludziom dokonywanie zmian, działanie w szybszym tempie oraz osiąganie lepszych rezultatów.

Obowiązki
  • Definiowanie i systematyzowanie wymagań biznesowych
  • Współpraca z zespołem developerskim oraz innymi jednostkami IT
  • Przygotowywanie, definiowanie, opisie i modyfikacja procesów biznesowych z wykorzystaniem BMPN
  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych systemów IT w notacji UML
  • Współpraca z zespołem projektowym: Architekt, PM, Deweloperami, Product Ownerem
Warunki pracy
  • Praca hybrydowa: 2 x w miesiącu z biura w Warszawie
  • Stawka: 110 zł/h/B2B
Co dla Ciebie mamy
  • Długofalową współpracę - różnorodne projekty
  • Możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence
  • Dostęp do technologicznych platform e-learningowych - Udemy, Pluralsight
  • Kursy języka angielskiego - biznesowego lub angielskiego w IT
  • Kafeteryjny system benefitów - Motivizer
  • Prywatną opiekę medyczną - Luxmed
  • Możliwość wystąpień na naszych autorskich eventach IT- ProMEET

  • Analista Systemów

    2 dni temu

    Oferta pracy dla doświadczonego Analisty SystemówSCALO Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego Analisty Systemów, który będzie odpowiedzialny za projektowanie, rozwój i wdrożenie systemów IT w obszarze bankowości.Obowiązki:Przygotowanie analizy biznesowej i systemowej aplikacji bankowychWspółpraca z biznesem i zespołem deweloperskimPrzygotowywanie...

  • Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat

    Oferta pracy dla Analityka Systemów InformatycznychSCALO Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego Analityka Systemów Informatycznych, który będzie odpowiedzialny za analizę i wdrożenie nowych rozwiązań IT w naszym przedsiębiorstwie.Oczekiwaniaminimum 3 lata doświadczenia w roli Analityka Systemów Informatycznychdoświadczenie w definiowaniu i...