Operator Produktu

2 dni temu

Dąbrowa Górnicza, Silesia, Polska Randstad Polska Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego pracownika, który będzie odpowiedzialny za zaopatrywanie linii produkcyjnej w surowiec oraz kontrolę jakości produktów.

Zadania
  • zaopatrywanie linii produkcyjnej w surowiec
  • kontrola jakości produktów
  • odbiór gotowego komponentu z linii produkcyjnej
Wymagania
  • doświadczenie na produkcji
Oferta Pracy

Pracownik będzie zatrudniony na podstawie umowy o pracę tymczasową przez pierwsze 3 miesiące, po czym będzie mógł przejść do struktury firmy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów Randstad PLUS, który obejmuje opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę sportową.

  • Operator Produktu

    5 godzin temu

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Operatora Produktu, który będzie odpowiedzialny za zaopatrywanie linii produkcyjnej w surowiec, kontrolę jakości oraz odbiór gotowego komponentu z linii produkcyjnej.Przyszli pracownicyOfiarujemy:Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez pierwsze 3 miesiące, szybkie przejście w struktury...