Analista WCAG

2 dni temu

Opole, Opole Voivodeship, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat
Oferta pracy dla Analityka WCAG

SCALO Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego Analityka WCAG, który będzie odpowiedzialny za tworzenie dostępnych cyfrowo dokumentów tekstowych w edytorze MS Word zgodnie z WCAG.

Obowiązki:
  • Tworzenie dostępnych cyfrowo dokumentów tekstowych w edytorze MS Word zgodnie z WCAG
  • Praca z dokumentami: z danymi personalizowanymi (np. umowy do rachunku, lokaty) jak też z danymi niepersonalizowanymi (np. regulaminy)
  • Stawka do 130 zł/h przy B2B w zależności od doświadczenia
Wymagania:
  • 3+ lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Analityk WCAG lub podobnym
  • Umiejętność tworzenia dostępnych cyfrowo dokumentów tekstowych w edytorze MS Word zgodnie z WCAG
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Word
  • Doświadczenie w stosowaniu zaawansowanych funkcji edytorów tekstowych i edytorów plików PDF (np. Adobe Acrobat Pro)
  • Umiejętność myślenia analitycznego
Benefity:
  • Długofalowa współpraca
  • Możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence
  • Dostęp do technologicznej platformy e-learningowej - Udemy
  • Kursy języka angielskiego - biznesowego lub angielskiego w IT
  • Kafeteryjny system benefitów - Motivizer
  • Prwatna opiekę medyczną - Luxmed
  • Możliwość wystąpień na naszych autorskich eventach IT- ProMEET

Jeśli interesuje Cię ta oferta, skontaktuj się z nami.

  • Analista WCAG

    11 godzin temu

    Oferta pracy dla Analityka WCAGSCALO Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego Analityka WCAG, który będzie odpowiedzialny za tworzenie dostępnych cyfrowo dokumentów tekstowych w edytorze MS Word zgodnie z WCAG.Oczekiwane kompetencje:3+ lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Analityk WCAG lub podobnymUmiejętność tworzenia dostępnych cyfrowo...