Kierowca ciężarówki

2 dni temu

Chełm, Lubelskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy

Numer oferty: StPr/24/2360

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego kierowcy ciężarówki, który będzie odpowiedzialny za przewóz materiałów sypkich.

Wymagania
  • Prawo jazdy kat. C
  • Umiejętności i uprawnienia:
    • operator żurawia przenośnego HDS
  • Wykształcenie:
    • średnie branżowe
    • średnie zawodowe 4-letnie
    • zasadnicze branżowe
    • gimnazjalne
    • średnie zawodowe
    • pomaturalne/policealne
    • zasadnicze zawodowe
    • podstawowe
    • średnie ogólnokształcące
  • Zawód:
    • Kierowca samochodu ciężarowego
  • Pozostałe wymagania:
    • Mile widziane uprawnienia HDS (jeśli kandydat nie będzie posiadał uprawnień na HDS, to wymagana jest chęć do uzyskania takich uprawnień na koszt pracodawcy).
    Warunki pracy

Miejsce pracy: Pijarska 14, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

  • Chełm, Lubelskie, Polska PPHU ŁUBEX ŁUBA KRZYSZTOF Pełny etat

    Przesyłka materiałów sypkichPoszukujemy doświadczonego kierowcy ciężarówki, który będzie odpowiedzialny za przewóz materiałów sypkich. Wymagania:Mile widziane uprawnienia HDSChęć do uzyskania uprawnień na HDS na koszt pracodawcyJeśli masz doświadczenie w przewozie materiałów sypkich i chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się...

  • Doręczyciel towarów

    8 godzin temu

    Chełm, Lubelskie, Polska PPHU ŁUBEX ŁUBA KRZYSZTOF Pełny etat

    Przewóz materiałów sypkichW naszej firmie PPHU ŁUBEX ŁUBA KRZYSZTOF poszukujemy doświadczonego kierowcy ciężarówki, który będzie odpowiedzialny za przewóz materiałów sypkich. Aby spełnić te wymagania, kandydat powinien posiadać uprawnienia HDS lub być gotowy do uzyskania ich w przyszłości. Dodatkowo, mile widziane jest doświadczenie w...