Technik Obiektu

22 godzin temu

Łomianki, Polska ENGIE Services Sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Technika Obiektu, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie sprawności systemów i urządzeń technicznych w naszych obiektach. Oczekujemy od kandydata doświadczenia w kierunku wyżej wymienionych instalacji oraz posiadania uprawnień SEP G1.

Obowiązki
  • Utrzymanie sprawności systemów i urządzeń technicznych
  • Wykrywanie i usuwanie usterek
  • Przeglądy i konserwacje instalacji i urządzeń
  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek
  • Wymiana elementów eksploatacyjnych
Wymagania
  • Doświadczenie w kierunku wyżej wymienionych instalacji
  • Uprawnienia SEP G1
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność diagnozowania usterek instalacji
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
Benefity
  • Karta Multisport
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej
  • Dostęp do platformy nauki języków
  • Premię stażową
  • Płatny program poleceń
  • Finansowanie szkoleń i egzaminów
  • Niezbędne narzędzia i odzież do pracy
Etapy Rekrutacji
  • Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem
  • Spotkanie na obiekcie z kierownikiem

ENGIE Services Sp. z o.o. - firma usługowa zajmująca się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych. Poszukujemy doświadczonego Technika Obiektu, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie sprawności systemów i urządzeń technicznych w naszych obiektach.

  • Technik Obiektu

    2 tygodni temu

    Łomianki, mazowieckie, mazowieckie, Polska ENGIE Services Sp. z o.o. Pełny etat

    Technik ObiektuMiejsce pracy: ŁomiankiTwój zakres obowiązkówUtrzymanie sprawności systemów i urządzeń technicznych tj.: elektryka, klimatyzacja, wentylacja, grzewcze, ppoż., wod-kan, gaz lub inneWykrywanie i usuwanie usterekPrzeglądy i konserwacje instalacji i urządzeń zgodnie z wytycznymiWykrywanie i usuwanie usterekUsuwanie bieżących awarii...