Asystent serwisanta CNC

2 dni temu

Nysa, Opole Voivodeship, Polska Logos Media Sp. z o.o. Pełny etat
Pomocnik serwisanta CNC

Poszukujemy doświadczonego specjalisty do pracy na stanowisku pomocnika serwisanta CNC w naszym dziale technicznym.

Obowiązki
  • Przygotowywanie urządzeń do pracy
  • Testowanie maszyn
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy
  • Pomoc przy rozładunku i załadunku maszyn
  • Serwis urządzeń
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego i współpracowników
Wymagania
  • Zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Mile widziane: wykształcenie techniczne, znajomość elektroniki przemysłowej, doświadczenie w pracy w branży mechanicznej/przemysłowej
Oferujemy
  • Płatny staż z pełnym wdrożeniem
  • Praca na cały etat po ukończeniu stażu
  • Praca od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00
  • Umowa o pracę, z okresem próbnym
  • Dobrą kawę :)

  • Nysa, Opole Voivodeship, Polska Logos Media Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego Serwisanta CNC technika mechanika, który będzie odpowiedzialny za przygotowywanie urządzeń do pracy, testowanie maszyn oraz dbanie o porządek na miejscu pracy. Wymagamy znajomości specyfiki urządzeń CNC, elektroniki przemysłowej oraz zaangażowania, sumienności i odpowiedzialności. Oferujemy umowę o...

  • Pomocnik serwisanta CNC

    5 miesięcy temu

    Nysa, Polska Logos Media Sp. z o.o. Pełny etat

    Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: pomocnik w dziale serwisowym. Praca w Nysie, w pełnym wymiarze godzin.Uwaga! Szukamy pracownika na stałe.  Pomocnik serwisanta CNC - dział techniczno / serwisowyObowiązki przygotowywanie urządzeń do pracy ...