Sprzedawca w HalfPrice

15 godzin temu

Głogów, Województwo dolnośląskie, Polska HalfPrice sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Sprzedawcy do naszego sklepu w Głogowie. Jesteśmy zespołem dynamicznych i ambitnych osób, które chcą rozwijać się wraz z nami.

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw towarów i wyeksponowanie nowości na półkach
  • zadbanie o porządek na sali sprzedaży i zapewnienie komfortu klientom
  • obsługa klientów na kasie i zapewnienie im najlepszych doświadczeń

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność w wymiarze 20 godzin tygodniowo
  • praca z ludźmi i komunikatywność
  • entuzjazm i chęć uczenia się i rozwoju
  • praca w weekendy i na zmiany, ale elastyczne godziny pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • różnorodność zadań i szkolenie wdrożeniowe
  • elastyczne godziny pracy i prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej
  • zniżki do sieci sklepów w grupie CCC
  • możliwość rozwoju i awansu wraz z dynamicznym rozwojem firmy

Aplikuj do naszej firmy i dołącz do naszego zespołu

  • Głogów, Województwo dolnośląskie, Polska HalfPrice sp. z o.o. Pełny etat

    Stanowisko Sprzedawcy w HalfPriceW HalfPrice szukamy doświadczonych i ambitnych sprzedawców, którzy chcą być częścią dynamicznie rozwijającej się firmy.Twoje zadania:Przyjmij dostawę produktów i wyeksponuj nowości na półkach.Zadbaj o porządek na sali sprzedaży i zapewnij komfortową obsługę klientów.Sfinalizuj zakupy na kasie i dbaj o...