Pracownik gospodarczy

2 dni temu

BielskoBiala, Silesia, Polska M - KWADRAT GROUP I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego pracownika gospodarczego, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie czystości i porządku w naszych zakładach produkcyjnych. Zadania obejmują:

• Sprzątanie hal produkcyjnych i koszenie terenów zewnętrznych
• Obsługa kosiarek i myjek samojezdnych

Warunki pracy

Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 6.00-14.00 i 14.00-22.00 od poniedziałku do piątku. Praca na terenie Bielska-Białej.

Wymagania

Wykształcenie nie jest wymagane, ale mile widziane doświadczenie w pracy na myjkach samojezdnych. Prawo jazdy kat. B jest również mile widziane. Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą również aplikować.

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę na okres próbny.

System wynagradzania

Czasowy ze stawką miesięczną.
  • Pracownik Gospodarczy

    1 godzinę temu

    Bielsko-Biala, Silesia, Polska M - KWADRAT GROUP I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego pracownika gospodarczego, który będzie odpowiedzialny za sprzątanie i obsługę maszyn w naszych zakładach produkcyjnych. Oczekujemy od kandydata doświadczenia w pracy z maszynami i umiejętności obsługi sprzętu.Wymagania- Doświadczenie w pracy z maszynami- Umiejętność obsługi sprzętu- Prawo jazdy kat....