Operator obróbki drewna

2 dni temu

Wodzisław Śląski, Silesia, Polska Urszula Borgiasz Zoolab Pełny etat
Opis stanowiska
W ramach pracy w Urszula Borgiasz Zoolab, będziesz odpowiedzialny za ogólną obróbkę małowymiarowych elementów drewnianych. Zajmiesz się również porządkowaniem stanowisk pracy. Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny. System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną. Zmianowosc
Jedna zmiana. Wyksztalcenia
Średnie zawodowe.

  • Wodzisław Śląski, Silesia, Polska Urszula Borgiasz Zoolab Pełny etat

    Ogólna obsługa maszynW ramach tej pracy będziesz odpowiedzialny za ogólną obsługę maszyn w dziale obróbki drewna. Twoim zadaniem będzie porządkowanie stanowisk pracy oraz utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.Wymagania* Średnie wykształcenie zawodowe* Doświadczenie w pracy na stanowisku maszynisty lub operatora maszyn* Umiejętność...

  • Wodzisław, Polska Urszula Borgiasz Zoolab Pełny etat

    Ogólna obróbka małowymiarowych elementów drewnianych. Porządkowanie stanowisk pracy.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniaśrednie zawodowe