Poszukiwany Tajemniczy Klient Powiatu Sokołowskiego

21 godzin temu

Bielany, Mazovia, Polska LeasingTeam Group Pełny etat
Stanowisko: Tajemniczy Klient Powiatu Sokołowskiego

W LeasingTeam Professional poszukujemy kandydatów na stanowisko Tajemniczego Klienta Powiatu Sokołowskiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie wizyt jako anonimowy klient, ocenę jakości obsługi klienta, sprawdzanie zgodności stacji z wytycznymi oraz dokumentowanie wizyty.

OBOWIĄZKI:
  • Przeprowadzanie wizyt jako anonimowy klient,
  • Ocena jakości obsługi klienta (np. uprzejmość personelu, szybkość obsługi, znajomość oferty),
  • Sprawdzanie zgodności stacji z wytycznymi (czystość, dostępność produktów, działanie urządzeń),
  • Zwracanie uwagi na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i standardów BHP,
  • Dokumentowanie wizyty poprzez wypełnianie formularza oceny.
OCZEKIWANIA:
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Własny samochód,
  • Uważność,
  • Komunikatywność.
OFERTA:
  • Praca dodatkowa,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Jeśli szukasz nowego wyzwania i chcesz dołączyć do zespołu LeasingTeam Professional, aplikuj już dziś

  • Bielany, Mazovia, Polska LeasingTeam Group Pełny etat

    Stanowisko: Tajemniczy Klient Powiatu SokołowskiegoW ramach naszej agencji zatrudnienia, LeasingTeam Professional, poszukujemy kandydatów na stanowisko Tajemniczego Klienta Powiatu Sokołowskiego. Jesteśmy największą w kraju grupą spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i...

  • Bielany, Polska LeasingTeam Group Pełny etat

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®,...