Merchandiser stacjonarny

17 godzin temu

Bielsk Podlaski, Podlasie, Polska SAVOIR Group Sp. z o.o. Pełny etat

Szukamy doświadczonego Merchandisera stacjonarnego do współpracy z naszą firmą.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  • wykładanie towaru w sklepie,
  • dbanie o należyte dołożenie towaru w półki sklepowe,
  • raportowanie w aplikacji mobilnej Klienta,
  • inne zadania zlecone przez Przedstawiciela Handlowego.

Wymagania:

  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność w dni robocze,

Oferujemy:

  • pracę w sklepie,
  • wynagrodzenie: 28,10 zł brutto za godz. pracy,
  • umowę zlecenie,
  • obsługę kadrową on-line bez wychodzenia z domu,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i współpracy przy innych zleceniach.

Miejsce pracy: punkt sprzedaży, Bielsk, ul. Płocka 27A

Oferta aktualna od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

  • Praca dodatkowa

    20 godzin temu

    Bielsk, Polska SAVOIR Group Sp. z o.o. Pełny etat

    SAVOIR Group Sp. z o.o. Szanowni Państwo, jesteśmy Firmą o ogólnopolskim zasięgu, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia współpraca z największymi koncernami produkcyjno -...