Spawacz lub monter rurociągów

1 dzień temu

Ożarów Mazowiecki, Mazovia, Polska ATN Service ApS Pełny etat

ATN Service ApS jest wiodącą agencją pracy zlokalizowaną w Brande w Danii. Prowadzimy rekrutację dla wielu duńskich firm działających w sektorze stalowym. Obecnie dla jednego z naszych klientów z przemysłu stoczniowego, poszukujemy doświadczonych:

Spawacze i montażysta rurociągów

Obowiązki:

  • Montaż rurociągów przy pomocy rysunku technicznego
  • Spawanie elementów używając głównie stali nierdzewnej oraz czarnej

Wymagania:

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Własny środek transportu
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • Pomoc z formalnościami
  • Stawka podstawowa 200dkk/h
  • Praca w rotacji - do ustalenia z pracodawcą

  • Zainteresowane osoby proszę o przysłanie CV na adres Aplikuj

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Mazovia, Polska Agencja Pracy PanPol Pełny etat

    Agencja Pracy PanPol poszukuje do pracy w Holandii monterów tras kablowych. Do obowiązków należy montaż rurociągów, spawanie rur lub blach w metodzie.WymaganiaDoświadczenie w zawodzieAktualny certyfikat VCANumer SOFI/BNS (holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy)Komunikatywna znajomość języka angielskiegoOferujemyStawka 18 euro netto...